Klinika rehabilitacji i osteopatii Katarzyna Wiśniewska czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00.

Firma założona została przez fizjoterapeutę-Katarzynę Wiśniewską z myślą o skutecznej i nowoczesnej rehabilitacji pacjenta w 2003 roku.

Początkowo były to usługi świadczone w innych placówkach medycznych i wizyty domowe jako pogotowie rehabilitacyjne.
W 2007 roku powstał pierwszy stacjonarny gabinet w Podgórzynie- Centrum Rehabilitacji K.K. Wiśniewscy. W 2012 roku przeniesiony został do Jeleniej Góry.

Od 2018 roku placówka mieści się w nowej lokalizacji przy ul. Ogińskiego 3a w Jeleniej Górze w przestronnym, nowo wybudowanym budynku o powierzchni 500 m2 aby zapewnić komfort dla pacjenta i profesjonalizm świadczonych usług.

W przytulnych gabinetach w pełni przystosowanych dla osób niepełnosprawnych świadczymy usługi na najnowocześniejszych aparatach do fizykoterapii wykorzystując najnowszą wiedzę z zakresu fizjoterapii, osteopatii i innych dziedzin medycznych.

W placówce znajduje się sala kinezyterapii, 5 gabinetów terapii manualnej i 7 gabinetów do wykonywania zabiegów fizykalnych, recepcja,szatnia-przebieralnia-dla kobiet i mężczyzn, poczekalnie.

Serce kliniki to 9-osobowy, ambitny zespół fizjoterapeutów, który zdobywa wiedzę na licznych kursach i szkoleniach.

Świadczymy usługi z zakresu kompleksowej rehabilitacji obejmującej:

Oferujemy Państwu kompleksową:

Współpracujemy z lekarzami o różnych specjalnościach i z ośrodkami medycznymi do których nasi pacjenci odsyłani są w przypadku konieczności wykonania uzupełniającej diagnostyki.

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi: LUX MED, MEDICOVER, COMPENSA, ALLIANZ, PZU, Ogólnopolskie Centrum Medyczne,ENEL-MED, POL-MED., SIGNAL IDUNA.